Poslanci schválili Sulíkov zákon o legalizácii marihuany (fikcia)

Foto: plus7dni.pluska.sk
Konopkar, 7. decembra 2022

FIKCIA – Vďaka novej legislatíve ľudia nebudú toľko nadávať na politikov a budú sa na seba oveľa viac usmievať. Zároveň sa zvýši zamestnanosť, zlepší sa podnikateľské prostredie a zmohutnie turistický ruch.

Energetická kríza, inflácia, vojna na východe i rozdelená spoločnosť.

 

Zdroj: thewaytocoffee.com/bratislava / toppng.com / konopkar.sk

 

Na Slovákov sa to sype zo všetkých strán a svetlo na konci tunela ani len neblikne.

„To, čo sa tu deje, je priveľa aj na koňa,“ vyhlásil v rámci rozpravy predkladateľ zákona o plnej legalizácii marihuany Richard Sulík.

„Preto sme sa rozhodli navrhnúť prelomové opatrenie, ktoré vo svete v takomto rozsahu nemá obdobu a našej krajine prinesie samé výhody.“

Nie je to prvýkrát, čo sa predseda SaS neúspešne pokúsil tému otvoriť a zrejme bol sám prekvapený, že tentoraz „jeho“ zákon v rámci skráteného legislatívneho konania v plnom rozsahu prešiel.

Hneď po hlasovaní sa zo sály vytratil, náš redaktor ho však rozjareného objavil na parlamentných toaletách, kde si s partiou spolustraníkov zapálil nadrozmernú konopnú fajku mieru.

 

Zdroj: freepik.com

 

„Toto síce nie je ideálny priestor na rozhovory, ale vás mám rád, tak urobím výnimku,“ reagoval Sulík na otázky PLUS 7 DNÍ, pričom hlboko vtiahol do pľúc dávku opojného dymu.

„Je mi jasné, že budete špekulovať o tom, ako by marihuana mohla vyriešiť ekonomické otázky v našej krajine.

Samozrejme, nemôže. Nie priamo.

Ale!

Zásadný problém našej spoločnosti je ultrazlá nálada.

Ľudia sú znechutení, rozhnevaní, neveria nikomu a ničomu.

 

Zdroj: plus7dni.pluska.sk

 

´Tráva´ im vytvorí úsmevy na tvárach, ich vnímanie sa posunie do pozitívnej roviny, prestanú sa zaoberať malichernými spormi, propagandistickými hoaxmi a obviňovať celý svet z vlastnej mizérie.

Budú pokojnejší, láskavejší, tolerantnejší, vysmiati a konečne dajú politikom priestor, aby pre nich mohli plnohodnotne pracovať.

Za týchto okolností som dokonca ochotný vrátiť sa do vládnej koalície.“

Plná legalizácia znamená, že marihuana v rôznych formách bude od začiatku budúceho roka voľne dostupná pre všetky osoby, ktoré dovŕšili osemnásť rokov, vrátane cudzincov.

„Toto opatrenie prinesie nezanedbateľný ekonomický efekt,“ vysvetlil nám predseda.

 

royalqueenseeds.com / konopkar.sk

 

„V prvom rade sa zvýši zamestnanosť, keďže konopu treba vo veľkých množstvách dopestovať, spracovať a distribuovať.

Zároveň logicky očakávame enormný nárast turizmu, čo bude viesť k zlepšeniu situácie pre podnikateľský sektor.

Od gastronomických prevádzok cez cestovné kancelárie až po poskytovateľov ubytovania.

Odľahčenie Policajného zboru a súdnictva či slobodu pre mladých ľudí, ktorí za pár gramov nezmyselne sedia za mrežami, pokladám za čerešničku na torte.“

Podľa našich zdrojov je Zuzana Čaputová zákonu naklonená a hoci sa obáva ostrej reakcie Európskej únie, údajne ho s najväčšou pravdepodobnosťou podpíše. Tuto informáciu nám však Prezidentský palác do uzávierky nepotvrdil.

 

Zdroj: plus7dni.pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím