U 41-ročného muža našli policajti konope

Foto: Getty Images
Konopkar, 17. októbra 2022

Z konope, ktoré našli, by sa dalo vyrobiť 70 dávok. Muž je vo väzbe.

Žilinskí kriminalisti v spolupráci s príslušníkmi pohotovostného policajného útvaru odboru poriadkovej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline vykonali v uplynulých dňoch v Rajci, okres Žilina akciu zameranú na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti.

Vyšetrovateľ Policajného zboru obvinil 41 ročného muža z okresu Žilina zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Počas akcie policajti vykonali viaceré prehliadky a pri ich výkone zaistili rastlinný materiál.

Zaistený materiál bol zaslaný na kriminalistickú expertízu, pričom predbežným skúmaním bolo zistené, že ide o marihuanu v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 77 bežným jednotlivým dávkam.

Vyšetrovateľ Policajného zboru na 41-ročného muža spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

 

 

Zdroj: zilina.zoznam.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím