18-ročnému vodičovi našli marihuanu. Policajtom tvrdil, že je elf a pán sveta

Foto: Polícia SR - Trenčiansky kraj / Everett Collection / seeklogo.com
Konopkar, 8. októbra 2022

Policajná hliadka zastavila podozrivého vodiča, ktorý mal veľmi špinavé auto a jazdil po ulici zo strany na stranu. Mladík vystúpil z auta len v teplákoch a bosý.

18-ročný vodič javil známky požitia alkoholu alebo iných omamných látok.

 

Zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

„Mladý muž mal dychovú skúšku negatívnu, avšak očividne javil známky požitia psychotropných látok,“ informuje na sociálnej sieti polícia.

Hliadke priznal, že užil návykové a psychotropné látky.

Taktiež povedal, že ide z lesa, kde celý čas tancoval a že je elf.

 

Zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

„Výsledky orientačného skríningového vyšetrenia vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne boli pozitívne na látku THC,“ dodáva polícia.

Policajtom vydal tri vrecúška s marihuanou. 

Policajti mladému vodičovi zadržali vodičský preukaz, no on im na to odpovedal, že je pán sveta a že nič neľutuje.

 

Zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

„V nemocnici mu bol odobratý biologický materiál na bližšie skúmanie, ktoré určí či sa dopustil priestupku alebo trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ informuje vo vyhlásení trenčianska polícia.

Taktiež bolo začaté trestné stíhanie vo veci nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. 

 

Zdroj: noviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím