V Nitre zadržali mladého vodiča, ktorý užil marihuanu

Foto: drugscience.org.uk
Konopkar, 3. októbra 2022

Pri kontrole bol 22-ročný vodič podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom, avšak odberom mu bola zistená prítomnosť marihuany.

Dopravní policajti v Nitre počas kontroly zadržali rýchlo jazdiaceho vodiča pod vplyvom marihuany.

 

Zdroj: humberviewgroup.com

 

Ako informuje na sociálnej sieti nitrianska krajská polícia, krajskí policajti vykonávali v neskorých večerných hodinách základnú kontrolu v rámci dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky počas akcie Disciplína.

Tesne pred 23.00 hod. okolo policajnej hliadky na ceste I/65 medzi Zlatými Moravcami a Olichovom prešlo vozidlo BMW rýchlosťou 138 km/h.

Policajti vodiča ihneď zastavili.

 

Zdroj: KR PZ Nitra

 

Pri kontrole bol 22-ročný vodič podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom, avšak nakoľko sa správal nervózne, vyzvali ho, aby sa podrobil odberu biologického materiálu.

„Odberom bola zistená prítomnosť marihuany. Za toto konanie bol mladík oznámený na dopravný inšpektorát, kde bude jeho konanie prejednané v správnom konaní,“ uviedla v statuse polícia.

 

Zdroj: nitraden.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím