Kriminalisti chytili 18-ročného mladíka s marihuanou

Foto: 24hod.sk
Konopkar, 22. júla 2022

Šalianski kriminalisti odhalili 18-ročného mladého muža.

Mladíka vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov po tom, čo bol políciou zadržaný s podozrivými látkami. Informuje o tom nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Kriminalisti u neho zaistili viac ako 150 gramov sušenej rastlinnej látky s obsahom THC, z čoho by sa dalo vyrobiť najmenej 500 jednotlivých dávok.

Navyše zaistili aj dva farebné papierové štvorčeky, v ktorých sa podľa predbežnej expertízy nachádzalo 32 miligramov LSD, čo sú dve obvykle jednorazové dávky.

Muž po obvinení putoval pred sudcu a ten rozhodol o jeho väzobnom stíhaní.

Za obchodovanie s drogami hrozí mladíkovi trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

 

 

Zdroj: 24hod.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím