Policajti našli u 19-ročného marihuanu

Foto: sketchfab.com / Manchester Evening News
Konopkar, 20. júla 2022

Iba 19-ročný mladík má poriadny problém. Policajti u neho našli podozrivé balíčky.

Policajti nitrianskej PMJ kontrolovali počas svojej služby na Murgašovej ulici v Nitre mladého muža. Mali o ňom informáciu, že by mal prechovávať konope.

„Keď 19-ročný mladík spozoroval policajné auto, vložil pod koleso zaparkovaného auta malý biely obal,“ informuje nitrianska polícia.

V koženkovom obale od slúchadiel sa ukrýval žuvací tabak a 12 vreciek so zelenou sušenou látkou.

 „Prípad realizuje Obvodné oddelenie PZ Nitra – západ ako drogovú trestnú činnosť. Zaistený rastlinný materiál bude predmetom expertízneho skúmania,“ dodáva polícia.

 

Zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj

 

Zdroj: nitra.dnes24.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím