V aute amerického basketbalistu našli viac ako kilogram marihuany

Foto: Getty Images / twitter.com/thegrowthop
Konopkar, 15. júna 2022

Basketbalistu Montrezla Harrella z Charlotte Hornets obvinili z drogovej trestnej činnosti. Ako v utorok informovala agentúra AFP, v jeho aute našli počas dopravnej kontroly vákuovo zatavené vrecká s marihuanou. Dvadsaťosemročného Harrella zastavili v meste Richmond v štáte Kentucky ešte 12. mája za to, že išiel príliš blízko za iným vozidlom.

Policajt uviedol, že v aute zacítil marihuanu a po prehliadke objavil asi 1,4 kilogramu marihuany vo vákuovo uzavretých vreckách v batohu na zadnom sedadle.

Harrella obvinili z pašovania marihuany.

V prípade dokázania viny v tomto bode mu hrozí trest odňatia slobody až na päť rokov.

Predbežné vypočutie je naplánované na 13. júla na okresnom súde v okrese Madison.

Harrell je bývalá hviezda University of Louisville, v NBA odohral osem sezón. K Hornets sa pripojil vo februári, ale podľa periodika Charlotte Observer sa mal toto leto stať neobmedzeným voľným hráčom.

 

Zdroj: ta3.com

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím