V popradskom byte našli marihuanu u 29-ročného muža

Foto: facebook.com/KRPZPO
Konopkar, 13. júna 2022

Vďaka operatívno-pátracej činnosti popradských policajtov bola v jednom z bytov v Poprade vykonaná domová prehliadka, pri ktorej bolo zaistené väčšie množstvo konope.

Podľa predbežného vykonaného znaleckého skúmania ide o sušinu rastliny Canabis (marihuana) v množstve, z ktorej by bolo možné vyrobiť minimálne 173 bežných jednotlivých dávok.

Policajti v súvislosti s týmto prípadom zadržali 2 osoby.

Vyšetrovateľ v Poprade vzniesol obvinenie 29-ročnému mužovi z Horného Smokovca za zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi a zároveň podal podnet na vzatie obvineného do väzby.

Druhá zaistená osoba (17 ročné dievča) bola po vykonaní procesných úkonov prepustená zo zadržania.

 

 

Zdroj: facebook.com/KRPZPO

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím