Služobný pes našiel 700g marihuany u mladého Ukrajinca

Foto: Polícia SR - Bratislavský kraj
Konopkar, 28. apríla 2022

Policajti železničnej polície v sobotu (23.4.) v čase okolo 13:50 zadržali podozrivého 27–ročného občana Ukrajiny z drogovej trestnej činnosti.

Príslušníci colného úradu vykonávali dohľad a daňový dozor v medzinárodnom vlaku smerujúceho z Kútov do Bratislavy za pomoci služobného psa, ktorý označil jednu z batožín – ruksak.

V tomto ruksaku sa našli štyri kusy igelitových zatavených sáčkov s obsahom zelenej sušenej rastliny, ktorých predbežným expertíznym skúmaním bolo zistené, že sa jedná o Cannabis – marihuanu s hmotnosťou 715,62 gramov v minimálnej hodnote 3.578,-€.

 

 

Policajti 27-ročného Milana Anatola P. obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na oddelenie železničnej polície.

V tejto súvislosti vzniesol vyšetrovateľ kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave voči 27-ročnému Milanovi Anatolovi P. obvinenie z trestného činu nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prokurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.

Pri preukázaní viny pred súdom mu hrozí odňatie slobody na desať až pätnásť rokov.

 

Zdroj: zahori.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím