Vo vrecku od „cookies“ mali marihuanu. V bratislavskom Ružinove zadržali mladých mužov

Foto: Polícia SR - Bratislavský kraj
Konopkar, 4. februára 2022

Jedného z nich chcú policajti stíhať väzobne.

Policajná hliadka v utorok (1. 2.) našla pri kontrole u dvoch mladíkov na Ondavskej ulici v bratislavskom Ružinove väčšie množstvo marihuany, ktoré prenášali v plastovom vrecku od koláčikov. Informovala o tom Polícia SR z Bratislavského kraja na sociálnej sieti.

Policajti z hliadky Obvodného oddelenia Policajného zboru (PZ) Ružinov – Západ spozorovali v utorok popoludní dvoch mladých mužov, ktorí po tom, ako si všimli policajtov, položili podozrivé vrecko na múrik stojiska kontajnerov a zrýchleným krokom sa snažili z miesta ujsť.

Policajti ich zastavili, jeden z mladíkov sa priznal k vlastníctvu vrecka a aj im ho odovzdal.

Expertízne skúmanie potvrdilo, že ide o sušenú marihuanu.

„Policajti mladíkov obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie, kde s nimi vykonali ďalšie potrebné úkony.

Obvineniu zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi, čelia 21-ročný Šimon B. a 21-ročný Richard K., obaja z Bratislavy,“ priblížila polícia.

Jedného z nich prepustili na slobodu, v prípade druhého vyšetrovateľ podal návrh na väzobné stíhanie.

 

 

 

Zdroj: spravy.rtvs.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím