U 18-ročného tínedžera našli 2,38 gramov marihuany. Hrozí mu basa

Foto: cyprus-mail.com / pixabay
Konopkar, 5. januára 2022

Z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi polícia obvinila 18-ročného mladíka z obce Janovce v okrese Bardejov. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

„V objekte jednej zo stredných škôl v Bardejove, ako aj na iných miestach neoprávnene prechovával omamnú látku, išlo o marihuanu. Polícia zaistila igelitové vrecko s obsahom vysušených rastlín konope, okrúhlu plastovú dózu i plastové vrecká s uzáverom vložené v plastovej dóze. Celkovo bolo zaistených viac ako 2380 miligramov tejto zakázanej látky, z ktorej by bolo možné vyrobiť takmer 30 jednorazových dávok drogy,“ uviedla Ligdayová.

Mladému mužovi hrozí podľa jej slov až päťročné väzenie.

 

Zdroj: webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím