Novým hitom je pizza s marihuanou

Foto: Crazy Happy Pizza
Konopkar, 8. decembra 2021

The Pizza Company, hlavný thajský reťazec rýchleho občerstvenia, priniesol zaujímavú novinku – produkt „Crazy Happy Pizza“ s listom marihuany. Chutí vraj dobre, no do nálady vás nedostane.

Crazy Happy Pizza má kombináciu ingrediencií, ktoré sú inšpirované chuťami slávneho thajského jedla Tom Yum Gai, pripomína agentúra AP.

 

Crazy Happy Pizza

 

Všetkým „kraľuje“ list marihuany, ktorou je ochutená aj syrová kôrka a priložená omáčka.

Pizza s priemerom 23 centimetrov stojí 499 bahtov, teda približne 13 eur. Za príplatok 100 bahtov vám k nej pridajú ďalšie dva alebo tri listy.

 

Crazy Happy Pizza

 

„Samozrejme, že sa z toho nedá dostať do nálady,“ zdôrazňuje však šéf spoločnosti The Pizza Company Panusak Suensatboon.

 

Crazy Happy Pizza

 

„Je to len reklamná kampaň – môžete ochutnať konope, no budte z neho maximálne trochu ospalý.“

Hoci je marihuana na rekreačné účely v Thajsku zakázaná a môže ich predajcov dostať do väzenia, lekárske účely sú iný prípad, takže sa dá konope v malom množstve pestovať pre vlastnú spotrebu.

 

Crazy Happy Pizza

 

Od februára je jeho použitie povolené aj v jedle a nápojoch. Nesmie však prekročiť povolené množstvo THC – 0,2 percenta celkovej hmotnosti.

To síce Crazy Happy Pizza dodržiava, aj tak ju však nesmú predávať deťom do 12 rokov a zakázané sú aj akékoľvek reklamy na tento produkt.

 

Zdroj: dromedar.zoznam.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím