27-ročnému Fiľakovčanovi našla polícia marihuanu

Foto: noviny.sk
Konopkar, 26. októbra 2021

Navštívili ho policajti.

Lučeneckí kriminalisti mali informácie, že 27-ročný Ondrej obchoduje s marihuanou a tak ho zadržali na sídlisku vo Fiľakove.

Zásah ho prekvapil a brániť sa nestihol.

Na muža majú pritom už niekoľko rokov ťažké srdce jeho susedia.

Fiľakovčan býva stále v byte svojich rodičov a práve ten policajti až do neskorého večera prehľadávali. 

Našli váhu a v nádobách sušené rastliny, ktoré poslali na expertízne skúmanie.

Už poznajú výsledky predbežnej expertízy. 

„V tomto prípade išlo o marihuanu, pričom zo zaisteného množstva je podľa expertov možné vyrobiť 32 obvykle jednorázových dávok. 27-ročnému mužovi už bolo pre drogovú trestnú činnosť vznesené obvinenie. Vyšetrovanie prípadu bude ale naďalej pokračovať,“ objasňuje hovorkyňa KR PZ B. Bystrica Petra Kováčiková.

Ondreja stíhajú na slobode, doma sa nám s ním ale skontaktovať nepodarilo. Jeho matka sa k tomu, čo sa stalo, vyjadriť nechcela. 

 

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: noviny.sk

 

 

Zdroj: noviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím