Bývalý profesionálny hráč League of Legends bol zatknutý za marihuanu

Foto: Youtube / Toyz
Konopkar, 5. októbra 2021

Svetový šampión z roku 2012 je v problémoch.

Veterán League of Legends Lau Kurtis „Toyz“ Wai Kin bol zadržaný taiwanskou políciou. S informáciou prišiel web DotEsports s odvolaním sa na tamojšie médiá.

Toyz bol zatknutý po tom, ako bola počas jeho domovej prehliadky nájdená marihuana, čo je v Taiwane droga druhej triedy.

Podozrivý je taktiež z možného obchodovania s marihuanou.

V Taiwane sa marihuana nachádza v rovnakej kategórii drog, ako napríklad amfetamín či ópium.

Po preukázaní viny za obchodovanie s týmto typom drog hrozí bývalému profi hráčovi LoL odňatie slobody od päť rokov a pokuta do výšky päť miliónov taiwanských dolárov (okolo 155-tisíc eur).

Počas svojej profesionálnej kariéry získal Toyz spolu s tímom Taipei Assassins titul svetových šampiónov v League of Legends.

V roku 2016 sa presunul z pozície hráča na post manažéra a trénera a následne vystriedal niekoľko tímov.

Od novembra 2019 je Toyz na LoL scéne neaktívny.

 

Zdroj: hernazona.aktuality.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím