Cannafest 2021 bude?!

Foto: cannafest.com
Konopkar, 14. septembra 2021

Súčasný pozitívny vývoj situácie ohľadom pandémie covid-19, ktorá je snáď už definitívne na ústupe, dáva nádej, že by sa po viac ako roku mohol život vrátiť do normálu. Aj preto sú prípravy jedenásteho ročníka veľtrhu Cannafest Praha v plnom prúde!

Usporiadatelia hlási zvýšený záujem vystavovateľov.

Doterajšie čísla naznačujú, že sa konopnému odvetviu v covidovej dobe nezvyčajne darí.

Narastá počet nových firiem a tradiční vystavovatelia si rezervujú väčšie výstavnej plochy ako zvyčajne.

Všetci teda pevne veríme v minimálne rovnaký príliv návštevníkov, ako sme boli zvyknutí v predošlých rokoch, keď na Cannafest zavítalo vyše 30.000 ľudí.

Pre elimináciu rizík šírenia vírusu pripravujú usporiadatelia Cannafestu celý rad hygienických aj organizačných opatrení.

V pláne je testovacie miesto či počítacie zariadenie pre ľahkú kontrolu maximálneho počtu návštevníkov v rámci vopred vytýčených sektorov.

Vzhľadom k požiaru v jednej z hál, kde sa Cannafest každoročne konal, využijú usporiadatelia inú halu, čo môže byť pre návštevníkov pozitívna zmena.

Táto hala je totiž modernejšia a navyše priamo nadväzuje na konferenčné sály, v ktorých prebieha tradičná vysoko cenená medzinárodná odborná konferencia.

Tá by tento rok mala byť po novom streamovaná, aby sa informácie dostali aj k záujemcom, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť osobne.

Vstupenky na Cannafest je možné už teraz zakúpiť na GoOut.cz alebo na stránkach veľtrhu cannafest.com.

Informácie o prípravách Cannafestu je možné sledovať na sociálnych sieťach, kde budú prebiehať aj rôzne súťaže o hodnotné ceny.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím