Dvojičky pestovali v košickom byte marihuanu

Foto: KR PZ KE
Konopkar, 11. septembra 2021

Dvojičky z Rožňavy sa dali v Košiciach na pestovateľskú dráhu.

Ako informuje košická krajská polícia na sociálnej sieti, obyvatelia jedného z obytných blokov na sídlisku Dargovských hrdinov určite netušili, akú záľubu v pestovaní rastlín majú ich mladí susedia.

„A možno by sa to do dnešného dňa ani nedozvedeli, keby ich „nenavštívili“ policajti, ktorých po vstupe do bytu čakali rastliny ako vo vychýrenom kvetinárstve,“ uvádza polícia.
 
„Počas nej bratia dobrovoľne vydali 59 zelených rastlín, zelené sušiny, sklenené fajky, príslušenstvo slúžiace na fajčenie, semená rastlín, svetelné zdroje a digitálnu váhu, ktoré budú podrobené expertíznemu skúmaniu,“ pokračuje polícia.

Niektoré rastliny mali aj dva metre, pestovali ich aj na balkóne.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach obvinil 24-ročného Lukáša a jeho rovnako starého brata Patrika zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi, spáchaného formou spolupáchateľstva.

 

 

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím