Marihuanu nakupoval v Košiciach

Foto: eitrawmaterials.eu/ FREDERIC J. BROWN/AFP/GETTY IMAGES / konopkar.sk
Konopkar, 25. augusta 2021

Polícia odhalila dílera z okresu Trebišov.

Kriminalisti z Trebišova od minulého roka monitorovali konanie 31-ročného muža z okresu Trebišov.

 

Polícia SR – Košický kraj

 

Mali informácie, že by sa mal dopúšťať drogovej trestnej činnosti.

Omamné látky mal nakupovať v Košiciach a dovážať ich do miesta bydliska, kde ich prechovával, delil na bežné jednorazové užívateľské dávky a následne odpredával cieľovým konzumentom.

 

Polícia SR – Košický kraj

 

„Pri domovej prehliadke kriminalisti našli a zaistili predmety súvisiace s drogovou trestnou činnosťou, finančnú hotovosť, ako aj sušinu rastliny, ktorá bola podrobená expertíznemu skúmaniu.

 

Polícia SR – Košický kraj

 

Bola v nej zistená prítomnosť účinnej látky THC, z ktorej by bolo možné pripraviť minimálne 344 bežných jednotlivých dávok,“ informuje polícia na sociálnej sieti. 

 

Polícia SR – Košický kraj

 

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície mužovi vzniesol obvinenie pre zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

 

Zdroj: sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím