Trenčín: Polícia našla u vodiča marihuanu

Foto: marijuanamoment.net / Projekt Čarovné Slovensko / konopkar.sk
Konopkar, 4. augusta 2021

Z Mládežníckej ulice v Trenčíne do basy na 10 rokov? Aj to sa dá za konope.

Trenčianski policajti chytili vodiča, ktorý sa počas kontroly správal podozrivo, hoci opitý nebol.

 

Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

Pohotovostná motorizovaná jednotka z Trenčína počas nočnej služby na Mládežníckej ulici v Trenčíne predpísaným spôsobom zastavila a kontrolovala osobné vozidlo Škoda Octavia, ktoré riadil 34-ročný vodič. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Policajti vyzvali vodiča k vykonaniu dychovej skúšky, nakoľko podľa nich javil známky požitia alkoholu alebo iných omamných látok.

„Dychová skúška bola negatívna. Vodič sa však správal podozrivo a nervózne. Policajtom následne vydal plechovku a krabičku s obsahom neznámej sušenej látky,“ pripojili. 

 

Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

Materiál bol v zmysle zákona zaistený a zaslaný na expertízne skúmanie.

„Zo znaleckého posudku vyplynulo, že vodič Octavie prechovával u seba omamnú látku konope so zistenou prítomnosťou THC. Zaistený materiál predstavoval 78 obvykle jednorázových dávok drogy,“ doplnila polícia.

 

Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

Vyšetrovateľ trenčianskej kriminálnej polície obvinil 34-ročného muža zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. 

„Zároveň spracoval návrh na jeho väzobné stíhanie. Za uvedený skutok obvinenému v zmysle zákona hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov,“ dodali. 
 

Zdroj: trencin.dnes24.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím