Na cintoríne našli 71 kilogramov marihuany

Foto: facebook.com/maritownmarij
Konopkar, 3. augusta 2021

Dvadsať kilogramov marihuany a jeden kilogram hašiša ukryli podozriví na cintoríne do výklenku vo výške zhruba troch metrov.

Až 71 kilogramov marihuany, hašiša a kokaínu objavila talianska polícia počas razie na cintoríne neďaleko mesta Catania na ostrove Sicília. Informuje o tom v pondelok agentúra DPA.

 

thingstodopost.org

 

Dvaja muži boli prichytení pri čine a zadržaní na mieste, medzi nimi aj 55-ročný dobrovoľný strážnik cintorína v meste Giarre.

Dvadsať kilogramov marihuany a jeden kilogram hašiša ukryli podozriví na cintoríne do výklenku vo výške zhruba troch metrov.

 

sfreporter.com

 

Ďalších 20 kilogramov marihuany polícia zhabala u jedného zo zadržaných a 30 kilogramov zaistili v skladovacej miestnosti cintorína, píše DPA.

Obaja zadržaní mali navyše pri sebe v taškách 300 gramov kokaínu.

 

EPA

 

Polícia vykonala raziu v rámci zintenzívneného boja proti obchodovaniu s drogami v provincii Catania.

Vyšetrovanie sa sústredilo na územie cintorína v Giarre po tom, čo polícia zistila, že sa tam v noci zdržuje viacero osôb.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím