Policajti zacítili v aute marihuanu

Foto: vice.com
Konopkar, 28. júla 2021

Diaľniční policajti spozorovali v pondelok pred 21:00 h na diaľničnom obchvate D1 smerom na Trnavu Ford Mondeo, ktoré po uvedom úseku prechádzalo zvýšenou rýchlosťou.

Rozhodli sa ho zastaviť.

Diaľniční policajti spozorovali v pondelok pred 21:00 h na diaľničnom obchvate D1 smerom na Trnavu Ford Mondeo, ktoré po uvedom úseku prechádzalo zvýšenou rýchlosťou.

Rozhodli sa ho zastaviť.

Vodič pokyny policajtov rešpektoval a svoje auto odstavil na jednom z diaľničných zjazdov.

„Počas prebiehajúcej kontroly hliadka PZ zacítila z interiéru motorového vozidla intenzívny zápach pripomínajúci marihuanu. Počas vizuálnej kontroly bolo taktiež zistené, že na zadných sedadlách sa nachádzajú dva ruksaky,“ informovala nás bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková.

 

FB / Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Následne policajti privolali ďalšieho kolegu a kriminalistického technika, ktori po predchádzajúcom súhlase prokurátora auto prehliadli a zaistili dva ruksaky s obsahom veľkého množstva zatiaľ neznámej zelenej sušiny.

Zaistený materiál zaslali na kriminalistické skúmanie.

„Muž bol hliadkou PZ zadržaný a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov. V tejto súvislosti poverený príslušník PZ Obvodného oddelenia PZ Ružinov – východ začal trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť,“ dodala.

 

Zdroj: bratislavskenoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím