Vylúčili ju z olympiády pre marihuanu. Teraz jej vape značka ponúka 250-tisíc ako ambasádorke

Foto: wdrb.com / drdabber.com
Konopkar, 16. júla 2021

Richardson sa síce nepredstaví na olympiáde, ale dostala príležitosť využiť svoju kauzu s marihuanou.

Mala nádej na olympijské medailové umiestnenia, ale pozitívny nález marihuany v krvi jej znemožnil v Tokiu súťažiť.

Šprintérka Sha’Carri Richardson minulý mesiac absolvovala krvné testy, v ktorých jej našli látku THC z marihuany.

Teraz môže z THC finančne profitovať, informuje TMZ.

 

Zdroj: drdabber.com

 

Atlétka po testoch priznala, že rastlinu si zafajčila v štáte Oregon, kde je dokonca legálna, ale agentúra U. S. Anti-Doping Agency ju na mesiac vylúčila z olympijského tímu.

Na najprestížnejšom podujatí sa teda neukáže, keďže ju nevybrali ani do štafetového tímu.

Spoločnosť Dr. Dabber vyrábajúca príslušenstvo na vaping a elektronické cigarety s marihuanovými náplňami ponúkla športovkyni pozíciu ambasádorky a hovorkyne značky.

Richardson by sa na základe ponuky mohla stať jednou z ambasádoriek, ktoré propagujú značku a jej produkty po celom svete.

 

 

V praxi je to ponuka na klasický sponzoring, avšak tentoraz ide o príznačnejšie spojenie pre šprintérkinu minulosť s marihuanou.

Za úlohu ambasádorky chce Dr. Dabber atlétke zaplatiť 250-tisíc ročne, ale zatiaľ od nej nedostal žiadnu odpoveď a s najväčšou pravdepodobnosťou sa Richardson na propagáciu marihuanových elektronických cigariet nenechá nahovoriť.

 

iStock/Uproxx

 

Napriek neúčasti na olympijských hrách sa Richardson objaví na podujatí Prefontaine Classic, čo je atletický míting Diamantovej ligy v americkom meste Eugene.

Športovkyňa svoju účasť okomentovala len slovami, že sa teší na rýchly beh a poriadnu šou.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím