Adidas a South Park vytvorili tenisky podľa postavy Towelie, ktorý fajčí marihuanu

Foto: Adidas
Konopkar, 3. mája 2021

V apríli sa každoročne oslavuje Svetový deň marihuany a pri tejto príležitosti vznikla zaujímavá spolupráca medzi značkou Adidas a seriálom South Park.

Vytvorili spolu tenisky, ktoré pripomínajú animovanú postavu drogovo závislého uteráku menom Towelie.

 

sneakerfreaker.com

 

Vtipnú zmenu dizajnu dostali tenisky Adidas Campus 80’s a vzdávajú poctu jednej z najobľúbenejších postáv zo seriálu South Park.

Keďže ide o kúsok na oslavu Svetového dňa marihuany, ktorý je 20. apríla, sú vyhotovené z bledofialového textilu, podobného, z akého je aj uterák Towelie.

 

South ParQ Studios / Adidas

 

Vo vnútri tenisiek pod jazykom je šikovná skrýša na vrecko s marihuanou a ikonické oči nad šnúrkami sčervenajú, keď na ne zasvieti slnko, píše portál Unilad.

Vo vnútri tenisiek je tiež napísaná Towelieho hláška „I have no idea what’s going on“, v preklade: „Vôbec netuším o čo ide.“

 

yahoo.com

 

Uterák Towelie je húlič, ktorý si od roku 2001 naprieč príbehmi prešiel ťažkou závislosťou na drogách, neskôr sa vyliečil a napísal úspešný bestseller, a v posledných častiach pomáha Randymu Marshovi s marihuanovým biznisom.

 

 

Hoci ide o skutočne bizarnú postavu, získala si popularitu a vďaka tomu sa objavuje v seriáli dodnes.

Svojím typickým vysokým a tenkým hlasom vyslovil Towelie viacero hlášok, ktoré medzi fanúšikmi seriálu zľudoveli.

 

Twitter/@adidasalerts

 

V súvislosti so sviatkom 4/20 je to jednoznačne „Want to get hight?“ v preklade „Chceš sa zhúliť?“.

Okrem toho sa tiež snažil upozorniť na dôležitosť uterákov s hláškou „Don’t forget to bring a towel!“ v preklade „Nezabudni si priniesť uterák!“

 

sneakerpolitics.com

 

Tenisky boli uvedené do predaja 20. apríla na Svetový deň marihuany, pričom sú súčasťou širšej kolekcie, ktorá vznikla v spolupráci Adidas Originals a South Park.

 

gq-magazine.co.uk

 

Medzi fanúšikmi seriálu sa na sociálnych sieťach stali okamžitým hitom a viacerí tiež vyjadrili pobavenie.

Vtipnými doplnkom k teniskám tiež budú dve kľúčenky s Toweliem, pričom na jednej má začervenané oči a na druhej je „čistý“.

 

Zdroj: noizz.aktuality.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím