Policajti našli Popradčanovi vo vlaku marihuanu

Foto: zssk.sk / Polícia SR - Trnavský kraj
Konopkar, 30. apríla 2021

Jedného odhalil policajný pes pri náhodnej kontrole vo vlaku, druhého polícia sledovala dlhšiu dobu.

Dolnokubínskym kriminalistom sa v poslednej dobe darí odhaľovať dílerov.

Za posledné tri mesiace ich chytili už piatich.

S konope ďaleko nedošiel 29-ročný muž z Popradu, ktorý cestoval vlakom.

Medzi Vrútkami a Ružomberkom do vlaku nastúpili policajti so služobným psom Fosfom, špecialistom na vyhľadávanie drog.

Okamžite označil mužovu cestovnú tašku.

„Cestujúci dobrovoľne vydal sklenené fľaše s obsahom sušenej rastliny. Predbežným skúmaním zaisteného materiálu bolo zistené, že ide o marihuanu v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 90 jednotlivým bežným dávkam,“ informuje polícia na svojom facebooku.

V ich rukách skončil 36-ročný Dolnokubínčan, u ktorého našli tri zatavené plastové striekačky s pervitíínom v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 115 jednotlivým bežným dávkam drogy.

Polícia muža sledovala už dlhšiu dobu a zistila, že mal nakupovať pervitín, ktorí mal následne prechovávať na rôznych miestach a predávať drogovo závislým osobám.

Policajní vyšetrovatelia obvinili oboch mužov z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi.

 

Zdroj: Polícia

Zdroj: Polícia

Zdroj: Polícia

 

Zdroj: sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím