Pred vchodom do základnej školy bolo nájdené vrecko so zelenou sušinou

Foto: facebook.com/KRPZPO
Konopkar, 26. apríla 2021

Minulý piatok ráno v objekte jednej z bardejovských základných škôl na zemi pri vstupe do budovy pani upratovačka našla priesvitné igelitové vrecúško s uzatvárateľnou lištou, v ktorej bola zelená sušina neznámej látky rastlinného pôvodu.

Pani upratovačka vrecko vzala a odniesla riaditeľovi školy, ktorý okamžite kontaktoval políciu.

Obsah vrecka totiž vzbudzoval dôvodný predpoklad, že ide o omamnú alebo psychotropnú látku.

Polícia na mieste celú vec riadne zadokumentovala.

V prípade bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Následné vyšetrovanie preukázalo, že traja školáci si túto látku mali objednať prostredníctvom sociálnej siete.

Jednému z nich vrecúško vypadlo z vrecka pred vstupom do školy, druhý chlapec zelenú sušinu v uvedený deň popoludní dobrovoľne vydal polícii.

 

Zdroj: facebook.com/KRPZPO

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím