Marihuana, pervitín, extáza. Opäť ho chytili

Foto: Polícia SR - Trnavský kraj
Konopkar, 20. apríla 2021

Pri razii chytili dvoch mužov, hrozí im dlhý trest za mrežami.

Vyše 1500 dávok zhabali galantskí kriminalisti pri razii neďaleko vodnej nádrže Kráľová.

Omamné látky našli u dvoch mužov.

Spolu s nimi zadržali aj jednu ženu.

Igelitové vrecko s konope mal pri sebe Róbert, ktorý bol v minulosti za drogy už právoplatne odsúdený.

Podľa expertov išlo o marihuanu, z ktorej by sa dalo vyrobiť 110 jednorazových dávok.

„Pavol policajtom vydal umelohmotné vrecko a dózy s bielou a hnedou kryštalickou látkou, digitálne váhy, oranžové tabletky a iné predmety. Znalecké skúmanie potvrdilo, že išlo o pervitín a tri dávky extázy. Zo zaisteného množstva by sa dalo vyrobiť minimálne 1590 dávok pika,“ informovala polícia na sociálnej sieti.

Okrem drog polícia objavila v aute aj strelnú zbraň.

V súvislosti s ňou policajti začali trestné stíhanie pre podozrenie z prečinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

Ženu policajti po vykonaní potrebných úkonov prepustili na slobodu.

„Vyšetrovateľ oboch mužov obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Za uvedený skutok im hrozí trest odňatia slobody až na 15 rokov. Obaja muži sú stíhaní väzobne,“ doplnila polícia.

 

 

Zdroj: mytrnava.sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím