Liptov: Obvinili 29-ročného muža za marihuanu a kokaín

Foto: Polícia SR - Žilinský kraj
Konopkar, 12. apríla 2021

Kriminalisti vykonali na Liptove viacero prehliadok.

Výsledkom je veľké množstvo zaistených drog a mladík s vážnym obvinením.

Pri protidrogovom zásahu na Liptove našli policajti kokaín a tisícky dávok marihuany. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

„Vyšetrovateľ už obvinil 29-ročného muža z okresu Liptovský Mikuláš zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi,“ uvádza polícia s tým, že v rámci akcie vykonala viaceré prehliadky. 

Zaistené látky boli zaslané na kriminalistickú expertízu, pričom predbežným skúmaním bolo podľa policajtov zistené, že ide o marihuanu v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 3 649 dávkam a kokaín v množstve minimálne 128 dávok.

 „Vyšetrovateľ na muža spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby,“ dodáva nateraz polícia.

 

 

Zdroj: mikulas.dnes24.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím