Dvoch mužov z Kútov našli s marihuanou a bez testov na COVID-19

Foto: medante.sk / Ilustračné foto TASR/AP Photo
Konopkar, 25. februára 2021

Za prechovávanie drog im môže hroziť až trojročné väzenie.

Železniční policajti v Kútoch riešili dvoch mužov nielen za porušenie pandemických opatrení, ale aj za prechovávanie drog. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.

Policajná hliadka kontrolovala 27-ročného Cyrila a jeho rovesníka Petra z okresu Senica.

„Obaja mali síce rúška na tvárach, no doklady ani certifikáty o testoch pri sebe nemali,“ uviedla polícia.

Muži nevedeli zdôvodniť pohyb po železničnej stanici ani prečo porušili zákaz vychádzania.

 

Zdroj: Wizzard, sk.wikipedia.org

 

„Hliadka ich preto eskortovala na policajné oddelenie, kde sa priznali k prechovávaniu drog. Obaja vytiahli vrecká so zelenou sušinou, ktorú policajti zaistili,“ doplnila polícia.

Z oddelenia ich policajti po úkonoch prepustili.

Obom uložili na mieste pokutu za porušenie pandemických opatrení. Navyše sú obaja podozriví aj z drogovej trestnej činnosti.

Za prechovávanie drog im môže hroziť až trojročné väzenie.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím