Vodič pri kontrole nafúkal, mal pri sebe aj marihuanu

Foto: sme.sk
Konopkar, 20. februára 2021

Expertíza potvrdila, že muž z okresu Gelnica mal pri sebe marihuanu.

Policajti pri kontrole vodiča zistili nielen to, že má vypité, ale že má pri sebe konope. Potvrdila to expertíza.

„V polovici januára 2021, vo večerných hodinách, viedol 35-ročný muž z okresu Gelnica motorové vozidlo značky Honda po Športovej ulici v Gelnici, pričom bol zastavený a kontrolovaný policajnou hliadkou,“ informovala polícia.

Počas kontroly bol podrobený dychovej skúške s výsledkom 2,25 promile.

„No to ešte nebolo všetko. Počas bezpečnostnej prehliadky vodič mužom zákona vydal igelitové vrecko s obsahom neznámej svetlozelenej sušiny, ktorá bola podrobená expertíznemu skúmaniu, ktoré potvrdilo, že ide o konope,“ pokračovala polícia. 

Poverený príslušník PZ mužovi vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky v súbehu s prečinom nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

 

Zdroj: KR PZ KE

 

Zdroj: sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím