USA: Marihuanový joint pre každého, kto sa nechá zaočkovať

Foto: kymkemp.com
Konopkar, 1. februára 2021

Bezplatným jointom chce predajňa marihuany v USA motivovať čo najväčšie množstvo ľudí k vakcinácii.

Každému prospeje, ak sa pandémia koronavírusu skončí čo najskôr.

Uvedomili si to majitelia legálnej predajne s marihuanou Greenhouse of Walled Lake v americkom Michigane, ktorí vymysli spôsob, ako ľudí motivovať k očkovaniu.

Každý, kto sa u nich preukáže potvrdením o očkovaní, dostane bezplatne dopredu pripravený marihuanový joint, píše CNN..

„Všetci sme vystresovaní, ale vakcína je snáď to, čo konečne ukončí túto pandémiu. My sme len chceli odmeniť ľudí, ktorí sa nechajú zaočkovať,“ vysvetlil majiteľ Jerry Millen.

 

 

Ten akciu vymyslel s pestovateľom marihuany UBaked Cannabis Company, ktorý zabezpečuje samotné jointy.

Akciu naštartovali uplynulý piatok a pokračovať bude až do konca februára. Majiteľ však už teraz rozmýšľa, že ak sa nenechá zaočkovať dostatočné množstvo ľudí, zrejme svoju ponuku o pár týždňov predĺži.

Získať marihuanový joint je pritom v Greenhouse of Walled Lake jednoduché.

Stačí navštíviť predajňu, preukázať sa potvrdením o vakcinácii a človek okamžite odchádza s cigaretou zadarmo.

„Podporujeme slobodu výberu, každý si zvolí, čo chce urobiť, ale je dôležité, aby ľudia urobili kroky na zastavenie tejto pandémie zostávaním doma a nosením rúšok, alebo očkovaním, ak sa tak rozhodnú,“ skonštatoval na záver Millen.

 

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím