Ďuriš Nicholsonová: Dekriminalizácia marihuany je téma

Foto: SITA
Konopkar, 1. októbra 2020

Europoslankyňa za SaS, Lucia Ďuriš Nicholsonová, neustáva v boji o dekriminalizáciu marihuany. 

V aktuálnom videkomentári sa venuje aj zisteniam Európskeho monitorovacieho centra pre drogy a drogovú závislosť, ktoré len minulý týždeň zverejnilo svoju najnovšiu správu.

“Som úprimne rada, že sme tému dekriminalizácie marihuany dostali na verejnosť, a že na ňu reagujú médiá, jednotlivci aj vládni politici,” hovorí Nicholsonová.

 

 

Zdroj: europskenoviny.sk

 

 

 


Tiež sa stalo:

 

32-ročnej vodičke našli v aute marihuanu

 

Tridsaťdvaročná vodička za volantom osobného auta spôsobila v utorok (29. 9.) krátko pred poludním v Košiciach dopravnú nehodu.

Policajti následne v jej aute našli marihuanu. Informovala o tom v stredu polícia.

K nehode došlo v križovatke Barca – Južná trieda pod mostom VSS.

Žena z okresu Košice-okolie s vozidlom značky VW Golf nerešpektovala na semafore svetelný signál „Stoj“ a vošla do križovatky, kde narazila do auta BMW 530d.

Vodičov podrobili dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

„Pri dokumentovaní dopravnej nehody sa na zadnom sedadle vozidla VW Golf nachádzala neznáma zelená sušina, ktorá vykazovala znaky rastliny Cannabis,“ uviedla košická krajská polícia na sociálnej sieti.

Po súhlase prokurátora pri prehliadke vozidla našli aj ďalšie balíčky s neznámou zelenou sušinou rastlinného pôvodu.

Zaistený materiál bude predmetom expertízneho skúmania.

 

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím