NAKA zasahovala v okrese Komárno. Zaistila konope

Foto: TASR/AP
Konopkar, 18. septembra 2020

Národná kriminálna agentúra zasahovala v okrese Komárno, v rámci policajnej akcie “Zeus”.

Po policajnej akcii Zeus boli vznesené tri obvinená za výrobu omamných a psychotropných látok. Informovala o tom Polícia SRna sociálnej sieti.

Národná kriminálna agentúra (NAKA) pri vykonaných prehliadkach zaistila 1 054 kusov rastlín rodu Cannabis a drvenej sušiny tejto rastliny.

Zo zaisteného množstva by bolo možné vyrobiť minimálne 5 050 jednotlivých dávok drogy. Policajti zaistili aj zbraň, ktorá je predmetom skúmania a porovnávania v databázach použitých zbraní.

Pre obzvlášť závažný zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi formou spolupáchateľstva bolo vznesené obvinenie 44-ročnému E. S., 41-ročnému T. S. a 39-ročnému R. S.

Páchateľom hrozí 10 až 15 rokov odňatia slobody.

 

Zdroj: glob.zoznam.sk

 

 

 

 

Zdroje: webnoviny.sksme.sk, facebook.com/policiaslovakia

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím