Mladík zo Sniny zaspal pred cudzími dverami. Nechal tam marihuanu

Foto: TASR
Konopkar, 27. augusta 2020

Trest odňatia slobody na dva roky hrozí 21-ročnému mužovi zo Sniny za držanie marihuany.

Polícia skutok odhalila náhodou, keď hľadala majiteľa oblečenia nechaného pred jedným z rodinných domov v meste. Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

„V noci z 13. na 14. júna 21-ročný Sninčan v podnapitom stave pravdepodobne netrafil domov a z dôvodu opitosti si na ľahké zdriemnutie vybral náhodný rodinný dom.

Po tom, ako mu nik neotváral na jeho búchanie na dvere, si pokojne ľahol na schody a spal.

Po zobudení sa vyzliekol a odišiel,“ priblížila Ligdayová s tým, že majiteľka domu k nájdeným veciam pred svojím domom privolala políciu.

V zaistených veciach sa malo okrem iného nachádzať i vrecko so zelenou sušinou.

„Znalecké skúmanie preukázalo, že ide o konope s celkovou hmotnosťou 0,31 g,“ doplnila.

Polícia mladíka obvinila z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

 

Zdroj: parameter.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím