Madonna oslávila 62 rokov marihuanou

Foto: Instagram
Konopkar, 18. augusta 2020

Speváčka Madonna oslávila svoje narodeniny na Jamajke.

Madonnu kamery a objektívy zachytili s marihuanou.

Na jednej fotografii drží v ruke podnos so sušenou konopou a papierikmi na šúľanie.

 

 

 

 

 

Zdroj: pravda.sk

 

 

 

 

Tiež sa stalo:

 

Policajti zaistili pri Žiari aj konope

Cieľom zásahu bolo podľa slov polície podozrenie, že mladí ľudia v aute nevezú iba batožinu.

Ešte na konci mája krajskí policajti informovali o zásahu kriminalistov zo Žiaru nad Hronom na zjazde z diaľnice pri Lehôtke pod Brehmi. 

„Policajti vtedy zastavili osobné auto, schádzajúce v smere od Bratislavy. Cieľom zásahu bolo podozrenie, že mladí ľudia nevezú iba batožinu,“ uviedli muži zákona na svojej facebookovej stránke. 

Pri procesných úkonoch boli podľa slov polície zaistené podozrivé látky, ktoré boli zaslané na dôkladné expertízne skúmanie.

Výsledok expertízy podozrenia kriminalistov potvrdil.

„Zo zaisteného materiálu je možné pripraviť minimálne 7 bežných jednotlivých dávok marihuany, 46 dávok extázy a 137 dávok kokaínu,“ uviedli muži zákona.

 

 

Zdroj: dnes24.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím