Prvá marihuanová obchodná súťaž „Ďalší marihuanový milionár“ uviedla upútavku

Foto: themjmshow.com
Konopkar, 10. augusta 2020

CELÁ SÉRIA BUDE MAŤ CELOSVETOVÚ PREMIÉRU 15. AUGUSTA NA AMAZON PRIME, PLUTO TV, ROKU, APPLE TV A NA VŠETKÝCH VEĽKÝCH STREAMOVACÍCH SLUŽBÁCH.

Podnikateľ Michael „BigMike“ Straumietis, ktorý sa vypracoval úplne sám, spôsobil revolúciu v odvetví marihuanového priemyslu, keď založil spoločnosť Advanced Nutrients, značku č. 1 na svete, ktorá sa zaoberá hnojivom na marihuanu.

 

 

S ročným príjmom presahujúcim 110 miliónov dolárov a výrobkami predávanými v 107 krajinách, ktorých počet stále rastie, priniesla spoločnosť Advanced Nutrients na trh viac inovácií ako ktorákoľvek iná spoločnosť.

Teraz, po 37 rokoch ako najvplyvnejší priekopník v oblasti marihuany, sa BigMike rozhodol nájsť ďalšieho priemyselného titána.

 

 

BigMike uvádza prvú upútavku výlučne na CNN Entertainment.

Ide o veľmi očakávanú reality show, v ktorej šestnásť začínajúcich podnikateľov súťaží o najvyššiu cenu, pričom otestujú svoju zdatnosť, charakter a vytrvalosť.

Každá komplikovaná výzva odráža skutočnú intenzitu pokusu o jej dosiahnutie v dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom marihuanovom priemysle.

 

 

Víťaz získa veľkú cenu v hodnote až 1 milión dolárov a partnerstvo s BigMikom, ktoré zmení nielen jeho život, ale aj smer multimiliardového trhu s marihuanou.

Celá séria The Next Marijuana Millionaire má premiéru na celom svete 15. augusta 2020 na hlavných streamovacích službách vrátane Amazon Prime a Pluto TV.

Diváci si ju môžu tiež naladiť prostredníctvom Apple TV, Roku, Social Club TV, iOS a Android alebo Smart TV.

 

 

Úplne prvá obchodná súťaž s marihuanou má medzinárodné pôsobenie s titulkami dostupnými vo viacerých jazykoch.

Do roku 2022 obchod s marihuanou narastie na 30 miliardový priemysel.

Kto sa stane Ďalším marihuanovým milionárom?

Súťaž je tvrdá. Stávky nikdy neboli vyššie.

 

 

Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Advanced Nutrients, „Kmotr dobrej marihuany“, Michael „BigMike“ Straumietis je v Hollywoode veľmi vyhľadávaný, pretože svoju odbornosť poskytoval ako poradca show, ktorá vyhrala Emmy, vrátane seriálov ako sú Weeds, série CSI a film Setha Rogana Trávička zelená (Pineapple Express). 

Od roku 1983 BigMike dohliada na pestovanie miliónov rastlín a je zodpovedná za 53 inovácií vo svete pestovania marihuany, čím pomáha rastline priblížiť sa k svojmu skutočnému genetickému potenciálu. 

Spoločnosť Advanced Nutrients založil v roku 1999 a predstavil najkompletnejší výživový systém pre pestovanie marihuany na svete. 

BigMike sa tiež objavil na mnohých spravodajských serveroch vrátane Cheddar, Huffington Post, Fox Business, Business Insider, Entrepreneur a Yahoo! Finance.

 

Zdroj: prnewswire.com

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím