Prešovčan mal vo vozidle marihuanu

Foto: Polícia SR Facebook
Konopkar, 22. júna 2020

Prešovský vyšetrovateľ vedie trestné stíhanie vo veci drogovej trestnej činnosti voči 35-ročnému mužovi z Prešova.

Ako informoval vedúci oddelenia komunikácie a prevencie prešovského krajského policajného riaditeľstva Igor Pavlik, Prešovčan si zadovážil a následne pri sebe v osobnom motorovom vozidle držal marihuanu v množstve zodpovedajúcom takmer 1400 bežných jednotlivých dávok.

„Okresný vyšetrovateľ mu vzniesol obvinenie z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi,“ doplnil s tým, že vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na mužovo väzobné stíhanie, ktorému sudca Okresného súdu v Prešove vyhovel.

V prípade preukázania viny hrozí Prešovčanovi trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

 

 

Zdroj: topky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím