Nitra: Partia v mestskom parku pri jazierku fajčila marihuanu. Riešila ich polícia

Foto: NitraDeň.sk, SH, WEB, konopkar.sk
Konopkar, 12. decembra 2019

Po príchode polície manipulovali s plastovými fľašami a v okolí bolo cítiť konope.

Mestskí policajti si počas hliadkovania všimli skupinu šiestich osôb.

Ako informovala Mestská polícia Nitra vo svojom týždennom hlásení, po priblížení sa hliadky ku skupine, dve osoby manipulovali s plastovými fľašami, ktoré boli upravené na fajčenie sušiny konope.

 

 

Čím bola hliadka bližšie ku skupine, tým bola aróma marihuany silnejšia.

„Z dôvodu podozrenia z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi hliadka na miesto privolala príslušníkov Policajného zboru SR, ktorí si vec prevzali na doriešenie,“ uzavrela správu mestská polícia.

 

Zdroj: nitraden.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím