Chlapec našiel pri zastávke taštičku, kde bolo konope a metamfetamín. Vzorne ju odovzdal

Foto: imhd.sk / web
Konopkar, 5. novembra 2019

Okrem metamfetamínu sa v taštičke nachádzala aj konopa indická.

Sem-tam sa stane, že na zastávke nájdeš zabudnutú tašku, dáždnik či ruksak.

Určite sa to stalo už aj tebe. Bol si zahladený do mobilu, možno zamyslený, a tak si zabudol, že by si nemal na autobus nastupovať s prázdnymi rukami.

 

 

Niečo podobné sa stalo na sídlisku Píly v Prievidzi neďaleko základnej školy.

V taštičke však bolo konope a metamfetamín..

Človek, čo tam zabudol omamné látky, bol zrejme viac než zamyslený…

Jeho „majetok“ našiel maloletý chlapec.

 

 

Keď zistil, čo sa v kapsičke nachádza, všetko zbožie odovzdal učiteľke. 

Po páchateľovi, ktorý u seba prechovával omamné látky, polícia pátra. 

„V taštičke, ktorú žiak našiel voľne pohodenú na zemi, sa nachádzali injekčné striekačky s obsahom neznámej kryštalickej látky.

 

 

Okrem striekačiek bolo v taštičke aj žlté plastové vajíčko s obsahom siedmich kusov papierových skladačiek naplnených zelenou sušinou,“ uviedla hovorkyňa Elena Antalová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

Nájdené predmety boli zaistené a zaslané na expertízne skúmanie s podozrením na prítomnosť látky metamfetamín, ktorá je zaradená do druhej skupiny psychotropných látok a cannabis, doplnila hovorkyňa.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím