Taliansky šéfkuchár zatknutý za marihuanu. Vraj len skúmal „nové príchute“

Foto: WEB
Konopkar, 29. septembra 2019

Sicílsky televízny šéfkuchár bol zatknutý pre podozrenie z obchodovania s marihuanou po tom, ako ju polícia našla v jeho dome.

Carmelo Chiaramonte pestoval dve veľké rastliny konope a zároveň prechovával jeden kilogram sušenej marihuany, informovala polícia.

 

 

Víno, olivy, káva a tuniak s infúziou marihuany… Aj takéto pochutiny boli taktiež zabavené v jeho dome, neďaleko Catanie na východe Sicílie.

Šéfkuchár údajne vypovedal polícii, že skúmal „nové príchute“.

 

 

Chiaramonte sa označil za „agropotravinárskeho poradcu pre kuchyňu tretieho tisícročia“, informovali talianske noviny La Sicilia.

50-ročný šéfkuchár, ktorý žije v dedine Trecastagni na úpätí hory Etna, bol prepustený až do začatia súdneho konania.

 

 

Chiaramonte, známy ako sicílsky connoisseur, je šéfkuchár v reštaurácii hotela Katane Palace v Catanii.

Chiaramonteho web stránka tvrdí, že varí podľa „aromatických odtieňov“ a „chutí stredomorských národov“.

 

 

Známy je aj z televízneho programu o varení s tématikou „histórie a tradície sicílskeho poľnohospodárstva“, informovali noviny La Sicilia.

 

 

Jedna z jeho TV relácií sa volala Immoral Recipes and Aphrodisiac Foods, teda v preklade „Nemorálne recepty a afrodiziakálne jedlá“.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím