23-ročnému Slovákoví hrozí za držanie 700 gramov marihuany až 15 rokov za mrežami

Foto: Polícia SR
Konopkar, 27. septembra 2019

Muž práve niesol tašky s marihuanou v rukách, keď mu polícia išla naproti.

Polícia Slovenskej republiky na Facebooku informuje o akcii, v rámci ktorej boli zadržaní mladíci prechovávajúci 700 gramov sušiny marihuany.

Trnavskí kriminalisti vykonali domovú prehliadku u dvoch podozrivých, v skutočnosti im to starší z nich ešte uhľahčil: 

„26-ročného podozrivého muža zadržala polícia na ulici priamo pred domom. Práve so sebou niesol dve igelitové tašky s obsahom konope,“ píše polícia na sociálnej sieti.

Expertíza ukázala, že zo zaisteného objemu by bolo možné pripraviť viac ako 2300 dávok v celkovej hodnote približne 7-tisíc eur.

 

Zdroj: Polícia SR

 

Podľa dostupných informácií pochádzala sušina z Českej republiky a díler ju distribuoval v Trnavskom kraji, najmä v meste Piešťany, Nitrianskom a Trenčianskom kraji.

Vyšetrovateľka krajskej kriminálnej polície obvinila 26-ročného Michala z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi, za čo mu hrozí 10 až 15 rokov za mrežami, jeho 23-ročnému bratovi hrozí 5 rokov za mrežami. 

 

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím