Basketbalista použil falošné prirodzenie, aby prešiel marihuanovým testom

Foto: WEB / KONOPKAR.SK
Konopkar, 1. júla 2019

Bývalý basketbalista a hviezda NBA Lamar Odom sa priznal k tomu, že v minulosti použil falošné mužské prirodzenie naplnené močom jeho trénera, aby prešiel drogovým testom na Olympijské hry. Vedel, že by v tej dobe určite neprešiel, keďže fajčil marihuanu každý deň.

39 ročný Odom o tom napísal v jeho monografii s názvom Darkness to Light, v ktorej celý príbeh popisuje.

 

 

Kúsok z práce bol publikovaný v časopise People, kde Odom vysvetľuje ako ho v roku 2004 zavolal basketbalový tým Spojených štátov na Olympiádu, no vedel, že by testom neprešiel, keďže celé leto fajčil trávu každý deň.

 

Ako to teda dokázal ?

Kúpil si falošný mužský úd, ktorý má vo vajciach ukrytý zásobník na moč.

 

 

Doňho nalial moč svojho trénera a vybral sa na testy.

Testy sú prísne strážené, kedy vás počas močenia kontroluje oficiálna ochranka, ktorá stojí kúsok za vami.

No a tento moment už opisuje sám Lamar:

 

 

„Rozopol som si zips na nohaviciach, opatrne som vytiahol falošný p*nis, aby som dostal von špičku, no a potom som ho musel už jedine jemne stláčať.“

Odom sa nakoniec na olympiádu dostal a vyhral s jeho týmom bronzovú medailu. 

 

 

Aký to šťastný príbeh.

 

Zdroj: ladbible.com, zhumor.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím