Veľká protidrogová akcia. NAKA zadržala v Podunajských Biskupiciach viac ako 20 ľudí

Foto: Polícia SR
Konopkar, 22. júna 2019

Okrem zadržania osôb, vykonali policajti päť domových prehliadok a päť prehliadok iných priestorov, pozemkov alebo vozidiel.

V bratislavských Podunajských Biskupiciach zadržali vo štvrtok (20. 6.) pri veľkej protidrogovej akcii viac ako 20 osôb.

Hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka pre TASR povedal, že akcia vyplynula z operatívno-pátracej činnosti Národnej kriminálnej agentúry (NAKA).

„Išlo o realizáciu akcie ‚ROKOK‘ zameranej na drogovú trestnú činnosť v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice,“ spresnil Slivka.

 

 

Okrem zadržania osôb, o čom v čase akcie informovala polícia na sociálnej sieti, vykonali policajti päť domových prehliadok a päť prehliadok iných priestorov, pozemkov alebo vozidiel.

Zaistili pri tom veci, ktoré budú podrobené znaleckému skúmaniu kriminalistickými expertmi.

„Vzhľadom na prebiehajúce úkony trestného konania nie je možné v súčasnosti poskytnúť bližšie informácie, aby nedošlo k zmareniu alebo sťaženiu objasnenia alebo vyšetrenia predmetnej veci,“ uviedol Slivka.

 

Zdroj: hnonline.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím