Mladému Hlohovčanovi (25) sa vypomstilo obchodovanie s marihuanou

Foto: Polícia SR
Konopkar, 22. mája 2019

Trnavskí policajti zaistili pri akcii s krycím názvom „Záškolák“ viac ako 0,5 kg marihuany v hodnote minimálne 1700 eur. Muža z Hlohovca (25) mali kriminalisti “rozpracovaného” niekoľko mesiacov.

Muž bol podozrivý, že v mieste trvalého bydliska, ale aj v okolitých obciach predával marihuanu. Policajti spolu s výjazdom si ho počkali ešte v pondelok, 13. 5. a na Ulici Zelenečskej, súčasne druhý tím vykonal u muža domovú prehliadku.

 

 

Počas akcie zaistili niekoľko mikroténových vreciek s obsahom zelenej sušiny, ale aj sušené vrcholce konope. Zaistené vrecká polícia poslala na expertízne skúmanie. Podľa expertov by sa zo zaisteného množstva dalo vyrobiť minimálne 1100 jednorazových dávok.

 

 

Vyšetrovateľ KR PZ v Trnave obvinil dňa 14.05.2019 muža z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Zároveň spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.

 

 

Na základe rozhodnutia Okresného súdu v Trnave ho policajti  eskortovali do väzby. Za uvedený skutok hrozí Hlohovčanovi v zmysle zákona trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

 

Zdroj: pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím