Za drogovú trestnú činnosť hrozí žene z Trenčína vysoký trest

Foto: TASR
Konopkar, 14. mája 2019

Krajský vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Trenčína obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 40-ročnú ženu z Trenčína. 

Ako o tom informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, obvinená si mala neoprávnene zabezpečovať drogy (pervitín, kokaín a marihuanu), ktoré mala následne dodávať konzumentom drog. Pri domovej prehliadke našla polícia pervitín a marihuanu.

 

 

 „Celkové množstvo zadržanej marihuany zodpovedá minimálne 62 bežným jednorazovým dávkam drogy a celkové množstvo zadržaného pervitínu zodpovedá minimálne piatim bežným jednorazovým dávkam drogy. Obvinenej v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na desať až 15 rokov,“ doplnil Kudlička s tým, že krajský vyšetrovateľ spracoval podnet na vzatie obvinenej do väzby.

 

Zdroj: glob.zoznam.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím