Francúzi prevážali cez Nový Zéland 2,4 kg marihuany

Foto: WEB
Konopkar, 29. apríla 2019

Kontraband v hodnote približne 33.000 dolárov bol zaistený v horskom turistickom stredisku.

Dvaja francúzski turisti čelia na Novom Zélande obvineniam po tom, čo polícia v ich aute našla veľké množstvo marihuany. Informovala o tom v pondelok agentúra DPA.

Nemenovaný občan v meste Queenstown upovedomil v noci na sobotu políciu, keď zacítil, ako sa z jedného auta sa šíri pach marihuany, uviedol pre novozélandský denník The New Zealand Herald policajný seržant Steve Watt.

 

 

Polícia pri prehliadke auta objavila 2,4 kilogramu marihuany zabalenej vo vrecúškach.

Kontraband v hodnote približne 33.000 dolárov bol zaistený v horskom turistickom stredisku na Južnom ostrove, kde sa praktizujú adrenalínové športy.

Dvaja muži vo veku 27 a 23 rokov predstúpia v pondelok pred okresný súd v Queenstowne.

 

Zdroj: sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím