21-ročný mladík pestoval marihuanu vo vile. Komando zadržalo cez 125 sadeníc

Foto: TASR
Konopkar, 15. apríla 2019

Tentoraz komando úradovalo v Záhorskej Bystrici. NAKA mala dôvodné podozrenie, že mladík v tejto obci vo vile pestuje marihuanu, a tak prebehla domová prehliadka, vďaka ktorej policajti zaistili tri interiérové stany spoločne s väčšími dávkami drogy.

Ako policajti napísali na svojej facebookovej stránke, len 21-ročný Slovák mal k dispozícii kompletné vybavenie na pestovanie, takže v stanoch nechýbala vzduchotechnika, potrebná filtrácia ani osvetlenie podporujúce rast.

Dohromady našli muži zákona až 125 sadeníc aj vysušené marihuanové šišky, čo mladík rozhodne nemohol mať na osobnú potrebu, a tak putoval do rúk policajtov a už voči nemu bolo vznesené obvinenie.

V komentároch sa Slováci na akcii zase trochu zabávali. Zatiaľ čo jedna skupina chválila policajnú prácu za odstránenie ďalšieho dílera, druhá časť ľudí sa smiala na tom, či policajti museli rozbiť okno pri vniknutí do vily, keď ho zrejme dílerova mamka len nedávno umývala.

Jeden užívateľ Tomi si len ironicky povzdychol, že drogy pôjdu zase hore.

 

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím