V obci Beňuš zaistili 7 kilogramov konope

Foto: benus.sk
Konopkar, 11. apríla 2019

Breznianski kriminalisti prehľadali prvý aprílový týždeň viacero objektov v obci Beňuš. Ich podozrenie z drogovej trestnej činnosti sa potvrdilo.

Breznianski policajti mali podozrenie, že vo viacerých objektoch v obci Beňuš dochádza k drogovej trestnej činnosti. Ich podozrenie sa potvrdilo už pri prehliadke prvého objektu. Zaistili sedem kilogramov rastliny rodu Cannabis, ktorú kriminalisti poslali na expertízu.

Z tohto množstva by bolo možné vyrobiť niekoľko tisíc dávok drogy. „V tejto súvislosti bol zadržaný 51-ročný muž z okresu Brezno, ktorému vyšetrovateľ z uvedeného zločinu vzniesol obvinenie,“ informuje Banskobystrická polícia na svojom novovzniknutom facebookovom profile.

 

[VIDEO]

 

Zdroj: brezno.dnes24.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím