16-ročný chlapec mal predávať marihuanu mladším deťom

Foto:
Konopkar, 11. apríla 2019

Na základe operatívnych informácií vykonali žilinskí policajti v uplynulých dňoch na Orave akciu zameranú na drogovú trestnú činnosť aj jej páchateľov. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

Policajti vykonali domovú prehliadku v bydlisku len 16 ročného mladíka, ktorý mal od decembra 2018 predávať marihuanu maloletým a mladistvým odberateľom.

V jednom prípade sa prejavili po vyfajčení tzv. „fínskeho bonga“ u maloletého užívateľa zdravotné problémy, uvádzajú policajti.

Pri prehliadke mali policajti zaistiť presne nezistené množstvo zelenej sušiny, ktorá bola zaslaná na kriminalistickú expertízu.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície KR PZ v Žiline obvinil 16-ročného mladíka z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov, alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Mladík je stíhaný na slobode.

 

 

Zdroj: pravda.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím