Charlie Sheen začal biznis s marihuanou

Foto: hightimes.com
Konopkar, 1. apríla 2019

V živote nepochybne talentovaného herca, známeho hlavne svojimi sexuálnymi škandálmi, začína nová éra s prosperujúcim biznisom, do ktorého vrazil milióny.

Po zistení, že je HIV pozitívny, sa na chvíľu stiahol do ústrania a sústredil na svoje zdravie v novom prostredí bez stresu. Zúčastnil sa rehabilitácie, ktorá ho udržala triezvym a čistým po celý rok.

Teraz sa rozhodol investovať svoju energiu a peniaze do nového superbiznisu v priemysle s marihuanou. Pripúšťa tiež, že je to „celkom ironické“ angažovať sa v tomto odvetví, ale začal s výrobou elektrických cigariet s kanabisom.

Názov produktu je geniálny: Sheenius.

Známy búrlivák tvrdí, že on sám marihuanu už nefajčí, ale bol zapojený do výberu vôní a tiež bol aktívny pri navrhovaní loga produktu a marketingovej kampani.

 

 

 

Zdroj: miestopremuza.joj.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím