Nitra: Mladých mužov prezradil polícií dymiaci smetný kôš. Marihuanu vraj stihli sfajčiť

Foto: google.com
Konopkar, 29. marca 2019

Na Nábreží mládeže pri SPU prichytila mestská polícia dvoch mladíkov popíjať alkohol, ten im však podľa všetkého nestačil.

Nábrežie mládeže často láka svojim prostredím ľudí k oddychu, žiaľ aj mládež, ktorá tu často konzumuje alkohol a iné návykové látky. Tentokrát to bolo tak isto.

Hliadka mestskej polície si všimla dvoch mladíkov popíjajúcich alkohol na verejnom priestranstve. Mladých mužov vo veku 19 a 21 rokov hliadka mestskej polície doriešila za priestupok, ktorý sa týka konzumovania alkoholu na verejnom priestranstve, kde je to zakázané všeobecne záväzným nariadením mesta Nitry.

Práve počas riešenia tohto priestupku zacítila mestskej polície zacítila dym vychádzajúci zo smetného koša nachádzajúceho sa pri lavičkách. Hliadka kôš skontrolovala a zistila, že príčinou dymu nie je oheň, ale plastová fľaša upravená na fajčenie marihuany, takzvané bongo.

„Keďže hliadka mestskej polície nadobudla podozrenie, že mladíci na mieste fajčili marihuanu a môžu neoprávnene držať pri sebe omamnú alebo psychotropnú látku, privolali na miesto hliadku policajného zboru,“ pokračovala mestská polícia v popisovaní situácie.

Hliadka policajného zboru prehľadala mladíkov, avšak žiadne nelegálne látky nenašli.

Mladí muži sa k fajčeniu marihuany priznali s tým, že pred príchodom mestských policajtov stihli všetko vyfajčiť.

Prípad podľa slov mestkej polície doriešila hliadka Policajného zboru SR.

 

Zdroj: nitraden.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím