S pol kilom marihuany prekročil rýchlosť

Foto: facebook.com/policiaslovakia
Konopkar, 6. februára 2019

Policajná hliadka v obci Kotešová, okres Bytča zastavila vodiča vozidla Dacia Logan. Vodič mal prekročiť najvyššiu dovolenú rýchlosť. Pri kontrole policajti zacítili z vozidla prítomnosť konope.

Následne bola vo vozidle nájdená a zaistená marihuana o hmotnosti 402,5 gramu, pod ručnou brzdou sa nachádzala sklenená fajka, pri prevodovke na riadiacej páke sa nachádzala jedna suchá šiška zelenej rastliny o hmotnosti 0,608 g.

 

 

Vyšetrovateľka OR PZ v Žiline obvinila 34 ročného muža z Martina zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Obvinený mal marihuanu zakúpiť od neznámej osoby v Českej republike.
 

Zdroj: facebook.com/policiaslovakia

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím